Kamu İhale BülteniKamu İhale Bülteni
Müşteri Hizmetleri  (0322)  4572346  4572393
.:: Türkiye Geneli Tüm İhaleleri Online İzleme Sistemi ::.
18 Ekim 2017
Çarşamba

  Site
  İçerik
  Abonelik
  Kayıt Yenileme
  Güvenlik
Sitemizde hassas data transferi güvenli bağlantı (SSL - HTTPS) üzerinden gerçekleşmekte ve
kart sahiplerine ekstra koruma sağlayan 3D Secure güvenlik protokolleri uygulanmaktadır.
VisaVisa Electron
MasterCardMasterCard Maestro
Verified by VisaMasterCard SecureCode
SSL Secured Site
İrtibat Telefonlarımız(0322) 4572346
(0322) 4572393
Faks (0322) 4579211
Sık Sorulan Sorular
Sıkça sorulan sorular ve cevapları için tıklayınız.

Site Yardımı
Sisteme giriş (Login) hakkında yardım almak için tıklayınız.

Kredi Kartı Güvenliği
Kredi kartı güvenliği hakkında bilgi ve öneriler için tıklayınız.

Ücretsiz İhale Postası
Abonelerimizin tercih ettikleri kategorilerdeki yeni ihaleleri
HERGÜN ve ÜCRETSİZ
olarak e-posta adreslerine gönderiyoruz. Eğer bu hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız, lütfen irtibat kurarak ilgilendiğiniz kategorileri bize bildiriniz.

Aktif Bilgisayar Kamu İhale Bülteni®Com
Bir Aktif Bilgisayar
Hizmetidir.


 Sık Sorulan Sorular
    Geri Git    Aşağı Git
Ziyaretçilerin hangi bilgileri serbestçe incelemesine izin veriyorsunuz?
İhaleler ve ihale sonuçları haricindeki tüm bilgileri serbestçe inceleyebilirsiniz. İçerikleri, detaylı arama motorumuzda farklı kriterler seçerek listeleyebilir ve sizi bekleyen iş olanakları hakkında fikir edinebilirsiniz.

Abone olmak isteyenlerin sahip olması gereken herhangi bir özel koşul var mı?
Hayır. Hiçbir özel koşula sahip olmanız gerekmiyor. Sunduğumuz içeriklere erişmek isteyen herkes abone olmak için başvurabilir.

Başvurular için güvenli bağlantı sunuyor musunuz?
Evet. Sitemizde hassas veri transferleri için güvenli bağlantı (SSL - Secure Sockets Layer) sağlamaktayız. Formlarımızı görüntülemek istediğinizde, sitemiz ile sizin aranızda güvenli bir bağlantı kurulur ve formumuz https:// üzerinden sunulur. Güvenli bağlantı üzerinden sunulan formlarda girdiğiniz bilgiler bize yine bu bağlantı vasıtasıyla ulaşır.

Kredi kartıyla başvurmak istiyorum. Sisteminiz güvenli mi?
Evet. Kredi kartı bilgileriniz güvenli bağlantı (SSL) vasıtasıyla, bankaların kredi kartı provizyon sistemi (SanalPos) üzerinden sorgulanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz tarafımızca görülmemektedir. Ne bizim ne de başkalarının kredi kartı bilgilerinize ulaşması söz konusu değildir. Kredi kartı bilgileriniz internetteki veritabanına, sunucumuzdaki veya ofisimizdeki herhangi bir dosyaya kaydedilmemektedir.

Kredi kartıyla abonelik hesabı açtırırsam, süre bitiminde abonelik kaydım otomatik olarak mı yenileniyor?
Hayır. Kredi kartı bilgileriniz tarafımızca saklanmamaktadır. Abonelik hesabının yenilenmesi tamamen sizin insiyatifinizde olacaktır. Eğer kredi kartıyla aboneliğinizi yenilemek isterseniz, bunu kendiniz gerçekleştirebilmeniz için sitemizde Kredi Kartıyla Abonelik Yenileme Formu sunulmuştur. Kullanıcı adınız ve şifrenizle günün herhangi bir saatinde abonelik hesabınızı anında yenileyebilir ve servisimizden faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Başlangıçta 1 Aylık abonelik hesabı açtırırsam, süre bitiminde kaydımı daha uzun bir süre (3, 6 veya 12 Ay) için ve ücret indiriminden faydalanarak yenileyebilir miyim?
Evet. Abonelik hesabınızı hangi süreyle başlatmış olursanız olun, kaydınızı dilediğiniz herhangi bir süre için ve indirimli ücretler üzerinden yenileyebilirsiniz.

Geçerli bir abonelik hesabım var fakat abonelerinize ücretsiz gönderdiğiniz günlük ihale e-postası bana neden gelmiyor?
Abonelik başvuru formunda günlük ihale postası için ihale kategorileri tercih edilebilmektedir fakat siz kategori tercihleri yapmayı unutmuş olabilirsiniz veya formda e-posta adresinizi hatalı yazmış olabilirsiniz. Bu durumun başka sebepleri de olabilir. Şöyleki; e-posta adresinizin gelen mesajlar kutusu dolmuş olabilir veya kamuihalebulteni.com'dan gelen e-posta mesajları e-posta hesabınızda kara listeye alınmış ve bloke ediliyor (SPAM muamelesi görüyor) olabilir. Lütfen e-posta hesabınızı bu hususlar açısından kontrol ediniz. Eğer belli bir adete kadar tercih edeceğiniz kategorilere yeni eklenen ihalelerin hergün düzenli olarak e-posta adresinize gönderilmesini istiyorsanız, Kamu İhale Bülteni ile irtibat kurarak e-posta adresinizi ve kategori tercihlerinizi bildirebilirsiniz.

Abonelik başvurumu nasıl yapacağım?
Online başvuru formlarımızı kullanarak başvurabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığı taktirde, abonelik hesabınız hemen açılır ve login yapmaya başlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgiler Abonelik İşlemleri sayfamızda sunulmuştur.

Abonelik kaydı nasıl yenilenir?
Abonelik kaydının yenilenmesi, abonenin talebi doğrultusunda ve ödeme şekli tercihine bağlı olarak; banka havalesiyle, posta çeki havalesiyle veya güvenli bağlantı (SSL) üzerinden sunulan kredi kartıyla yenileme formu vasıtasıyla gerçekleştirilebilir. Daha detaylı bilgiler Abonelik Yenileme İşlemleri sayfamızda sunulmuştur.

    Geri Git    Yukarı Git

 Abone Girişi
Kullanıcı Adı

Şifre


İhale Takvimi
İhale Takvimimiz ile önümüzdeki tarihlerde yapılacak ihale adetlerini takip edebilirsiniz.
Takvimi görüntülemek için tıklayınız.
  7 Günlük Takvim
15 Günlük Takvim
30 Günlük Takvim
60 Günlük Takvim

Son Eklenen İhaleler
Bugün Eklenenler
Dün+Bugün Eklenenler
Son 3 Gün Eklenenler
Son 4 Gün Eklenenler
Son 5 Gün Eklenenler
Son 6 Gün Eklenenler
Son 7 Gün Eklenenler
Son 8 Gün Eklenenler
Son 9 Gün Eklenenler
Son 10 Gün Eklenenler

Şehir İhaleleri
Şehirlere göre ihale listelerini buradan görüntüleyebilirsiniz.

Sektörel İhaleler
İş kollarına göre ihale listelerini buradan görüntüleyebilirsiniz.


© 2006 ~ 2017  Kamu İhale Bülteni®
Çınarlı Mah. 61023 Sok. Beste Apt. No:5/9 01120 Seyhan, Adana, Türkiye
TELİF HAKLARI ve YASAL UYARI: Bu sitedeki logo, metinler, grafikler, tasarım kodları, içerikler vs. tüm unsurlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca telif hakları kapsamındadır.
Bu sitedeki herhangi bir içeriği, yazılı veya görsel öğeyi veya tasarım kodunu site sahibinin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen kopyalamak anılan yasanın ilgili maddelerine göre suç teşkil eder.
Yasaları bilmemek cezaya engel değildir. Yasayı bilerek/bilmeyerek ihlal edip kopyalama yapmış/yapacak olanlar hakkında yasal takip başlatılacaktır.
PRG: Fikret Akpınar   SRV: 18.10.2017 07:13:11   TR: 18.10.2017 10:13:11  GEN: 0.013 sec.