Kamu İhale BülteniKamu İhale Bülteni
Müşteri Hizmetleri  (0322)  4572346  4572393
.:: Türkiye Geneli Tüm İhaleleri Online İzleme Sistemi ::.
18 Ekim 2017
Çarşamba

  Site
  İçerik
  Abonelik
  Kayıt Yenileme
  Güvenlik
Sitemizde hassas data transferi güvenli bağlantı (SSL - HTTPS) üzerinden gerçekleşmekte ve
kart sahiplerine ekstra koruma sağlayan 3D Secure güvenlik protokolleri uygulanmaktadır.
VisaVisa Electron
MasterCardMasterCard Maestro
Verified by VisaMasterCard SecureCode
SSL Secured Site
İrtibat Telefonlarımız(0322) 4572346
(0322) 4572393
Faks (0322) 4579211
  Hakkımızda

Adana Ticaret Odası'na kayıtlı, yazılım ve internet hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren AKTİF BİLGİSAYAR Toptan Bilgisayar, Yazılım, Grafik ve Web Tasarımı ünvanlı firmamızın ve yayınladığımız Kamu İhale Bülteni isimli web sitemizin Kamu İhale Kurumu'yla (ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarıyla) herhangi bir idari veya ticari bağlantısı yoktur.

Kamu İhale Bülteni, firmaların yurt çapında yapılacak ihaleleri takip etme ihtiyaçlarını karşılamak ve kazançlarının artmasına katkıda bulunmak üzere 2006 yılında yayın hayatına başlamıştır.

Firmamızın yayınlamakta olduğu Kamu İhale Bülteni, yıllar önce kurulduğundan bu yana kesintisiz yayında olan ciddi bir iş sitesidir ve sahip olduğu dürüst, kaliteli yayıncılık anlayışından ödün vermeden önümüzdeki yıllar boyunca da siz değerli kullanıcılarının hizmetinde olmaya devam edecektir.

Amacımız, gereksiz detaylardan arındırılmış, sade bir arayüz sayesinde firmaların maksimum bilgiye minimum zahmetle ulaşmalarını sağlamak, mutlak müşteri memnuniyeti yaratmak ve bunu devam ettirmektir.

Online ihale yayıncılığı komplike ve emek yoğun bir iştir, maksimum seviyede özen ister. Bu sebeple, ihale verilerinin eldesi, veritabanına işlenmesi ve en uygun şekilde yayınlanmasında uzman olan ekibimiz sürekli iş başındadır.

Kamu İhale Bülteni, daha fazla ve daha kaliteli hizmetler sunmak için devamlı araştırma içerisindedir.

Firmamızın her türlü irtibat bilgileri (yerleşim adresi, e-posta adresi, sabit telefon ve faks numaraları) web sitemizde mevcuttur. Açık adresimiz site sayfalarının alt kısmındadır.

İstek, eleştiri ve önerileriniz bizim için çok önemlidir. Sizlerden gelecek mesajları her zaman değerlendireceğimizi bilmenizi ister, işlerinizde başarılar dileriz.

Kamu İhale Bülteni®Com


 Abone Girişi
Kullanıcı Adı

Şifre


Bize Yazın
Bizim için çok değerli olan öneri ve eleştirilerinizi İletişim Formumuz ile gönderebilirsiniz.

© 2006 ~ 2017  Kamu İhale Bülteni®
Çınarlı Mah. 61023 Sok. Beste Apt. No:5/9 01120 Seyhan, Adana, Türkiye
TELİF HAKLARI ve YASAL UYARI: Bu sitedeki logo, metinler, grafikler, tasarım kodları, içerikler vs. tüm unsurlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca telif hakları kapsamındadır.
Bu sitedeki herhangi bir içeriği, yazılı veya görsel öğeyi veya tasarım kodunu site sahibinin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen kopyalamak anılan yasanın ilgili maddelerine göre suç teşkil eder.
Yasaları bilmemek cezaya engel değildir. Yasayı bilerek/bilmeyerek ihlal edip kopyalama yapmış/yapacak olanlar hakkında yasal takip başlatılacaktır.
PRG: Fikret Akpınar   SRV: 18.10.2017 07:17:26   TR: 18.10.2017 10:17:26  GEN: 0.012 sec.