Kamu İhale BülteniKamu İhale Bülteni
Müşteri Hizmetleri  (0322)  4572346  4572393
.:: Türkiye Geneli Tüm İhaleleri Online İzleme Sistemi ::.
18 Ekim 2017
Çarşamba

  Site
  İçerik
  Abonelik
  Kayıt Yenileme
  Güvenlik
Sitemizde hassas data transferi güvenli bağlantı (SSL - HTTPS) üzerinden gerçekleşmekte ve
kart sahiplerine ekstra koruma sağlayan 3D Secure güvenlik protokolleri uygulanmaktadır.
VisaVisa Electron
MasterCardMasterCard Maestro
Verified by VisaMasterCard SecureCode
SSL Secured Site
İrtibat Telefonlarımız(0322) 4572346
(0322) 4572393
Faks (0322) 4579211
  Abonelik Sözleşmesi

İşbu sözleşme kamuihalebulteni.com internet sitesi ("KamuIhaleBulteni.Com") ile KamuIhaleBulteni.Com'a abone olan kullanıcılar ("Aboneler") arasında geçerlidir ve içerdiği hükümler tarafları bağlayıcı niteliktedir.
Aboneler, abonelik başvurusu esnasında verdiği bilgilerin doğruluğunu taahhüt etmiş sayılır.
KamuIhaleBulteni.Com aboneliği, abonelik hesabının aktive edilmesiyle başlar.
Aboneler, KamuIhaleBulteni.Com üzerinden illegal faaliyet yürütemezler, yayınlanan herhangi bir içeriği veya edindiği bir bilgiyi kullanarak T.C. yasalarına aykırı uygulama yapamazlar, kişi, kurum ya da kuruluşlara yönelik yasal olmayan girişimlerde bulunamazlar.
KamuIhaleBulteni.Com önceden uyarmaksızın web sitesinde, servislerinde ve yayınladığı içerikler üzerinde (ekleme, düzeltme, silme vs.) her türlü işlemler yapabilir.
KamuIhaleBulteni.Com sunduğu içeriklerin tam, doğru ve güncel olması için elinden gelen tüm çabayı sarfetmekle birlikte; bu içerikleri olduğu gibi ve herhangi bir idari, ticari, resmi veya hukuki bağlayıcılığı olmaksızın, haberdar etme amacıyla sunmaktadır. KamuIhaleBulteni.Com'dan edinilen herhangi bir bilginin bütünlüğünü, doğruluğunu ve geçerliğini esas kaynağından teyit etmek Aboneler'in sorumluluğundadır.
Aboneler mevcut içeriklere olduğu gibi faydalanmak üzere ve sadece haberdar olma amacıyla erişirler. KamuIhaleBulteni.Com sunduğu içeriklerin Aboneler'in beklentilerini tam olarak karşılayacağına veya başkaca herhangi bir hususa dair garanti vermemekte ve herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır.
Aboneler'in (ve ayrıca site ziyaretçilerinin) sitenin kullanımı veya edindiği bilgiler dolayısıyla uğrayabileceği herhangi bir mağduriyet, olası maddi veya manevi kayıp ya da zarardan KamuIhaleBulteni.Com sorumlu değildir ve telafi veya tazmin yükümlülüğü yoktur.
Aboneler, sisteme giriş yapmaya yarayan abonelik bilgilerini (kullanıcı adı ve şifre) muhafaza etmekle yükümlüdürler, bu bilgileri başkalarıyla paylaşamazlar ve herhangi bir ortam üzerinden dağıtamazlar. KamuIhaleBulteni.Com bu yönde davranıldığını tespit ettiği taktirde, aboneye karşı herhangi bir geri ödeme yükümlülüğü olmaksızın ve önceden haber vermeden ilgili abonelik hesabı üzerinde her türlü tedbir (giriş kısıtlaması, askıya alma, kapatma vb.) uygulayabilir.
Abonelerin siteden uygun şekilde çıkış (Logout) yapmaması gibi durumlarda doğabilecek olası sorun veya zararlardan KamuIhaleBulteni.Com sorumlu değildir.
KamuIhaleBulteni.Com'un bulunduğu sunucuda olabilecek arızalar nedeniyle oluşabilecek veri kaybı durumundan ve internet ortamındaki aksamalardan KamuIhaleBulteni.Com sorumlu tutulamaz.
KamuIhaleBulteni.Com'da yer alan her türlü görsel veya yazılı içerik ve program kodları yasalar çerçevesinde korunmaktadır. Bu sitedeki herhangi bir yazılı veya görsel unsur tamamen ya da kısmen kopyalanamaz, çoğaltılamaz, modifike edilerek veya edilmeyerek başka ortamlarda tekrar yayınlanamaz, başka amaçlar için kullanılamaz, başkalarına pazarlanamaz.
KamuIhaleBulteni.Com'da online ortamda sunulan ve abonelik hesabı vasıtasıyla erişilerek anında faydalanılabilen içerikler dijital ürün niteliği taşıdığından iptali/iadesi mümkün değildir. KamuIhaleBulteni.Com uygun gördüğü hallerde iptal/iade yapabilir.
KamuIhaleBulteni.Com'a abone olunduğu tarihte var olmayan, KamuIhaleBulteni.Com'un kontrolü ve inisiyatifi dışında gelişen, gayretlere rağmen önlenemeyen, ortaya çıkmasıyla KamuIhaleBulteni.Com'un hizmetlerini kısmen veya tamamen yerine getirmesini zorlaştıran, geciktiren ya da geçici veya daimi surette imkansızlaştıran haller (doğal afet, terör, ayaklanma, savaş, seferberlik, el koyma, grev, lokavt, iflas, siber saldırı, yurtiçi/yurtdışı altyapı ve internet arızaları, mevzuat hükümlerinde meydana gelecek değişiklikler, T.C. mahkeme veya adli organının vereceği emir, karar ve hükümler, idari makamların yasa nezdinde tedbir, kısıtlama, engelleme, yasaklama vs. işlem ve uygulamaları, bunların yanısıra burada belirtilmeyen ancak hukuken mücbir sebep sayılan diğer durum ve olaylar) işbu sözleşme kapsamında mücbir sebep olarak kabul edilecektir.
Mücbir sebep halinde, KamuIhaleBulteni.Com'un herhangi bir bildirimde bulunma zorunluluğu olmayacaktır. Mücbir sebep halinde, KamuIhaleBulteni.Com edimlerinden herhangi birini geç veya eksik ifa etme veya ifa etmeme nedeniyle yükümlü değildir. Mücbir sebep halinde, bu durum KamuIhaleBulteni.Com için, gecikme, eksik ifa etme veya ifa etmeme veya temerrüt addedilmeyecek ve KamuIhaleBulteni.Com'dan ücret iadesi, telafi veya herhangi bir nam altında tazminat talep edilemeyecektir.
İşbu sözleşmenin yorumlanmasında ve uygulanmasında Türk Hukuku esas alınacaktır. Her türlü uyuşmazlığın çözümünde yetkili mercii Adana (Merkez) Mahkemeleri ve İcra Daireleridir.
KamuIhaleBulteni.Com gerekli gördüğünde işbu sözleşmede yeralan kural, şart ve uyarıları önceden bildirmeye gerek olmaksızın yeniden düzenleyebilir.
İşbu sözleşmenin en son (güncel) halini takip etmek Aboneler'in sorumluluğundadır.

Kamu İhale Bülteni®Com


 Abone Girişi
Kullanıcı Adı

Şifre


Bize Yazın
Abonelik sözleşmesiyle ilgili sorularınız varsa, bize İletişim Formumuz ile bildirebilirsiniz.

© 2006 ~ 2017  Kamu İhale Bülteni®
Çınarlı Mah. 61023 Sok. Beste Apt. No:5/9 01120 Seyhan, Adana, Türkiye
TELİF HAKLARI ve YASAL UYARI: Bu sitedeki logo, metinler, grafikler, tasarım kodları, içerikler vs. tüm unsurlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca telif hakları kapsamındadır.
Bu sitedeki herhangi bir içeriği, yazılı veya görsel öğeyi veya tasarım kodunu site sahibinin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen kopyalamak anılan yasanın ilgili maddelerine göre suç teşkil eder.
Yasaları bilmemek cezaya engel değildir. Yasayı bilerek/bilmeyerek ihlal edip kopyalama yapmış/yapacak olanlar hakkında yasal takip başlatılacaktır.
PRG: Fikret Akpınar   SRV: 18.10.2017 07:17:16   TR: 18.10.2017 10:17:16  GEN: 0.012 sec.